Продажа 2-комнатной квартири Крутогірний узвіз

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 12 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 22 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 32 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 42 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 52 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 62 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 72 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 82 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 92 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 102 комн. квартира, 46/26/6 кв. м., 1/2 этаж фото 11

Стоимость 38 000 $

Цена за м2: 826 $

Дніпро
Центр мкр.
Крутогірний узвіз

  • 2 ком

  • 46 / 26 / 6 м2

  • 1 / 2

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212890210
  • Количество комнат: 2
  • Студия: -
  • Общая площадь: 46
  • Жилая: 26
  • Кухня: 6
  • Этаж: 1
  • Этажей: 2
  • Лифт: нет

Описание

Пропонується 2-кімнатна квартира в самому серці міста – на Крутогірному узвозі, 11 (колишня вул. Рогальова), всього за крок від Успенської площі та парку Шевченка.

Ключові переваги обєкта:

1. ТОП-Локація

Історичний центр: Ви живете в епіцентрі культурного та ділового життя.

Все поруч: хвилина ходьби до Успенської площі, декілька хвилин до парку Шевченка та Набережної. Найкращі ресторани, кавярні, бізнес-центри та бутіки у вас під рукою.

Престиж: це одна з найбажаніших та найдорожчих локацій у місті з незмінно високим попитом.

2. Перспективи та потенціал:

Стан 'Під Ремонт': квартира повністю готова до капітального ремонту. Вам не доведеться переплачувати за чужий застарілий дизайн. Ви отримуєте 'чистий аркуш' і можливість створити простір своєї мрії.

Ідеально для інвестиції: нерухомість у цій локації – це надійний актив, який стабільно зростає в ціні. Також ідеально підійде для створення дорогого орендного бізнесу.

3. Технічні характеристики:

Поверх: комфортний 1-й.

Планування: дві роздільні кімнати.

Високі стелі 2.80 м

Додатково: є власна комора для зберігання речей.

Комунікації: централізоване опалення, наявність газу (газова плита).

Опис: квартира має функціональне планування з двома окремими кімнатами, кухнею, роздільним санвузлом та коридором. Стан – житловий, але потребує повного оновлення, що є перевагою для покупця, який планує капітальний ремонт 'для себе'.

Для кого ця квартира?