Продажа 2-комнатной квартири Метрологическая ул., 13а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 12 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 22 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 32 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 42 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 52 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 62 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 72 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 82 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 92 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 102 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 112 комн. квартира, 54/25/11 кв. м., 3/10 этаж фото 12

Стоимость 60 900 $

Цена за м2: 1 128 $

Київ
Голосіївський
Феофанія мкр.
Метрологическая ул., 13а

  • 2 ком

  • 54 / 25 / 11 м2

  • 3 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212890489
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 54
  • Жилая: 25
  • Кухня: 11
  • Этаж: 3
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Голосіївський р-н. Феофанія. вул. Метрологічна 13-13А. ЖК Life Stori. 3/16 пов, 53,7/24,8/11,4 кв.м., затишна, квартира з зручним плануванням, має просторий холл, в середині будинку.
Вікна виходять на зелений сад, в сторону Києва. Східна сторона.
- Монолітно каркасний, якісний будинок, керамічні блоки + утеплений фасад 120 мм, мінеральна вата. Вікна металопластикові з 5 - камерного профілю. Перегородки між квартирами подвійна стіна з газоблоку з посиленою шумоізоляцією.
- Підземний паркинг. Дизайнерський хол. Експлуатуємий дах. Два ліфти на парадне, вантажний та пасажирський.
- Безпека: Доступ до поверху мають тільки мешканці поверху.
- Транспорт: 10 хвилин пішки до вул. Заболотного, транспортної розв'язки. Поруч зупинка на вул. Метрологічна.
- Метро 'Теремки', 'ВДНХ' транспортом до 10-15 хвилин.
Магазини: Супермаркет 'Фора' до 5 хвилин пішки, перший поверх ЖК має комерційну групу.
Переуступка!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 515 170 грн
Ежемесячный платеж:
38 816 грн/мес.