Продажа 1-комнатной квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 28д

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 11 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 21 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 31 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 41 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 51 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 61 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 71 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 81 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 91 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 101 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 111 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 121 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 131 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 141 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 151 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 161 комн. квартира, 39/25/12 кв. м., 3/14 этаж фото 17

Стоимость 94 000 $

Цена за м2: 2 410 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия), 28д
м. Васильківська

  • 1 ком

  • 39 / 25 / 12 м2

  • 3 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212891149
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 39
  • Жилая: 25
  • Кухня: 12
  • Этаж: 3
  • Этажей: 14
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу простора та світла 1 кімнатна квартира у сучасному житловому комплексі “Нова Англія” (вул. Михайла Максимовича, 28Д Голосіївський район, Київ).

Будинок Честер .

Це чудове поєднання комфорту, безпеки та престижного розташування.

Основні характеристики:
• Площа: 38,5м²
• Зручний Поверх: 3
• Планування роздільне , кухня-вітальня та суміжний санвузол
•Є великий балкон
• Стан: якісний сучасний ремонт, з меблями і технікою .
• кондиціонер, побутова техніка, готова кухня
• Закрита територія з охороною та відеоспостереженням

Переваги:
• Зручне транспортне сполучення — до метро Васильківська 10–13 хвилин пішки
•Своя школа та дитячий садок
•Закритий паркінг
• Поруч школи, дитсадки, магазини, кав’ярні, спортивні клуби
• Двір без машин, ландшафтний дизайн, дитячі та спортивні майданчики
• Ідеальний варіант як для проживання, так і для інвестиції під оренду

Поряд новий супермаркет Сільпо , Ашан , Варус
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 882 199 грн
Ежемесячный платеж:
59 914 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами