Продажа 1-комнатной квартири Стеценко ул., 75Н

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 11 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 21 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 31 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 41 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 51 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 61 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 71 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 81 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 91 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 101 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 111 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 121 комн. квартира, 50/17/16 кв. м., 1/6 этаж фото 13

Стоимость 53 000 $

Цена за м2: 1 060 $

Київ
Святошинський
Берковець мкр.
Стеценко ул., 75Н

  • 1 ком

  • 50 / 17 / 16 м2

  • 1 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212891842
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 50
  • Жилая: 17
  • Кухня: 16
  • Этаж: 1
  • Этажей: 6
  • Лифт: нет

Описание

Пропонується до продажу сучасна 1-но кімнатна квартира у зданому будинку на 1 поверсі житлового комплексу Welcome Home.

Київ, Святошинський район, вул. Стеценка, 75.

Щодо квартири:
Загальна площа — 49,6 м.кв.
Кухня - 16,3 м.кв.
Кімната - 17,5 м.кв.
Санвузол 4, 0 м.кв.
Коридор - 6,9 м.кв.
Засклена лоджія - 4.9м.кв.

У квартирі виконано розведення опалення з установленими радіаторами, а також встановлено лічильники на тепло, воду та електроенергію. Все готово для чистового ремонту.

Житловий комплекс Welcome Home складається з 10-ти багатосекційних 6–7 поверхових будинків і розташований у Святошинському районі Києва, поруч із проспектом Палладіна. Поблизу — рекреаційна зона Пуща-Водиця, парки, озера, велосипедні доріжки — все необхідне для активного відпочинку та комфортного життя.

У будинку власна діюча котельня
У кожній секції встановлено сучасні безредукторні (а отже — тихі) ліфти
Під будинками обладнані індивідуальні теплові пункти та насосні станції для стабільного тиску води

На території комплексу вже працюють кафе, продуктовий магазин, салон краси, нотаріальна контора та інші сервіси.
Поруч — Novus, Ашан, Епіцентр та один із найбільших у Європі ТРЦ Lavina Mall, де можна провести час із сім’єю або друзями.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 188 900 грн
Ежемесячный платеж:
33 781 грн/мес.
Увага!