Продажа 2-комнатной квартири Успішна, 18

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 12 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 22 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 32 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 42 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 52 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 62 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 72 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 82 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 92 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 102 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 112 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 122 комн. квартира, 99/32/51 кв. м., 2/4 этаж фото 13

Стоимость 182 000 $

Цена за м2: 1 838 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Успішна, 18

  • 2 ком

  • 99 / 32 / 51 м2

  • 2 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212891893
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 99
  • Жилая: 32
  • Кухня: 51
  • Этаж: 2
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Пропонується трикімнатна квартира у клубному будинку на вулиці Успішна, 18, поруч із вулицею Степана Рудницького в Голосієво. Житло вирізняється якісним ремонтом та продуманим плануванням: простора кухня-гостинна, дві окремі спальні, гардеробна та санвузол.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою, що дозволяє одразу заселитися. У кухні-гостинній встановлена вбудована кухня, керамічна варильна поверхня, електрична духова шафа, холодильник, великий кутовий диван, плазмовий телевізор та барна стійка зі стільцями. Спальня обладнана двоспальним ліжком та дизайнерською шафою. У дитячій кімнаті двоспальне ліжко, розкладний диван, книжкова стінка, компютерний стіл та простора кутова шафа.
Будинок має чистий підїзд із домофоном та відеоспостереженням, працює автономне опалення. Район із розвиненою інфраструктурою: поруч дитячий садок, школи, магазини, ресторани, салони краси. У пішій доступності озеро із зоною відпочинку, що створює додатковий комфорт для життя.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
7 516 599 грн
Ежемесячный платеж:
116 004 грн/мес.
Увага!