Продажа 1-комнатной квартири Саперное поле ул., 5а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 11 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 21 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 31 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 41 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 51 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 61 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 71 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 81 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 91 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 101 комн. квартира, 71/25/30 кв. м., 9/9 этаж фото 11

Стоимость 207 930 $

Цена за м2: 2 929 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Саперное поле ул., 5а
м. Либідська

  • 1 ком

  • 71 / 25 / 30 м2

  • 9 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212891989
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 71
  • Жилая: 25
  • Кухня: 30
  • Этаж: 9
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

Продається видова квартира в ЖК Бульвар Фонтанів
Вид на АЛЕЮ ФОНТАНІВ
вул. Саперне поле, 5-А

Площа - 71.7м2
Поверх - 9 з 9

Квартира правильної форми, та функціональним вільним плануванням:
- кухня-вітальня
- 1 спальня
- гардероб
- санвузол

Закрита територія комплексу, ОСББ, в будинку встановлено генератор, ліфт спускається в підземний паркінг (1-рівневий)
Власна інфраструктура: кав'ярні, клініки, ресторани, спортзал, грумінг-рум.

Інфраструктура: Новус, гімназія, ЖК Taryan Towers, ЖК Французький квартал 1, ЖК Престиж Холл, школа, дитячий садок.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
8 587 509 грн
Ежемесячный платеж:
132 532 грн/мес.