Продажа 1-комнатной квартири Академика Заболотного ул., 1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/15/27 кв. м., 29/34 этаж фото 11 комн. квартира, 47/15/27 кв. м., 29/34 этаж фото 21 комн. квартира, 47/15/27 кв. м., 29/34 этаж фото 31 комн. квартира, 47/15/27 кв. м., 29/34 этаж фото 41 комн. квартира, 47/15/27 кв. м., 29/34 этаж фото 5

Стоимость 73 547 $

Цена за м2: 1 565 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Академика Заболотного ул., 1

  • 1 ком

  • 47 / 15 / 27 м2

  • 29 / 34

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892013
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 15
  • Кухня: 27
  • Этаж: 29
  • Этажей: 34
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Метрополіс Голосіївський район.
Загальна площа квартири 47.45 кв.м, житлова – 15.18 кв.м, кухня – вітальня – 22,73 кв.м, поверх 29/34.
Квартира знаходиться в будинку 3, секція 3, у стані після будівельників.
Квартира має роздільне планування. Висота стелі становить 2,70 метра.
ЖК має власну інфраструктуру, що включає парк з фонтаном, дитячий садок, ігрові майданчики, зони відпочинку. На території ЖК працюють консєрж та охорона. Є ліфт, вантажний ліфт та підземний паркінг.

У 5 хвилинах пішої доступності розташовані станції метро 'Теремки' та 'Іпподром'. Через дорогу знаходиться ТРЦ 'Магелан'. Для активного дозвілля поряд розташовані Голосіївський ліс, парк Феофанія та ВДНГ.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 037 491 грн
Ежемесячный платеж:
46 877 грн/мес.