Продажа 2-комнатной квартири Антоновича ул. (Горького), 74

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 12 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 22 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 32 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 42 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 52 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 62 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 72 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 82 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 92 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 102 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 112 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 122 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 132 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 142 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 152 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 162 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 172 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 182 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 192 комн. квартира, 71/35/16 кв. м., 15/22 этаж фото 20

Стоимость 273 000 $

Цена за м2: 3 845 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Антоновича ул. (Горького), 74
м. Олімпійська

  • 2 ком

  • 71 / 35 / 16 м2

  • 15 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892152
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 71
  • Жилая: 35
  • Кухня: 16
  • Этаж: 15
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується на продаж унікальна квартира в ЖК бізнес-класу New York Concept House, вул. Антоновича 74.
Поверх: 15/22.
Площа: 71,9 м².

В цій квартирі ви одразу зможете оцінити якість, увагу до деталей і комфорт.
Сучасні рішення в ідеально втіленому дизайн проекті, використання найкращих матеріалів і технологій - все поєднує в собі ця квартира.

Квартира має цілий ряд переваг:
1. ремонт якисний.
В квартирі ніхто не проживав.
2. З вікон відкривається захоплююча панорама на центр міста.
3. Всі меблі виконані за індивідуальним замовленням.
4. Автономна система вентиляції з рекуперацією і обігрівом.
5. Унікальний двосторонній проектор з акустичною системою- справжній кінотеатр у вас вдома.
6. Електричний камін з водяною парою додасть затишку.
7. Якісні матеріали і побутова техніка: підлога з натурального дубу, столешні з натурального каменю, німецька сантехніка, побутова техніка Siemens.
8. Керування кліматом за системою 'розумний будинок'.
9. Комора 2,66 м² - в подарунок.

ЖК New York Concept House втілює в собі фірмовий стиль Мангеттену.
Для вашого комфорту житловий комплекс має:
• простору терасу з неймовірним видом на Київ, доступну для мешканців;
• цілодобову охорону, відеонагляд, СКД;
• бездоганний консьєрж-сервіс;
• власну керуючу компанію;
• 3 ліфти за картками;
• лаунж-зону в лобі;
• тихий двір з зоною для відпочинку;
• встановлено систему резервного живлення для роботи ліфтів, місць загального користування та водозабезпечення при відключені світла.