Продажа 1-комнатной квартири Днепровская Набережная, 16д

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 11 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 21 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 31 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 41 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 51 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 61 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 71 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 81 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 91 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 101 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 111 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 121 комн. квартира, 36/17/8 кв. м., 18/26 этаж фото 13

Стоимость 86 000 $

Цена за м2: 2 389 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Днепровская Набережная, 16д

  • 1 ком

  • 36 / 17 / 8 м2

  • 18 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892229
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 36
  • Жилая: 17
  • Кухня: 8
  • Этаж: 18
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

студія в ЖК «Seven» з генератором

Ідеальне розташування — 5 хвилин до метро!

Продається стильна та повністю укомплектована студія площею 37 м2 у сучасному та надійному житловому комплексі «Seven». Адреса: Дніпровська набережна, 16д.

Квартира розташована на 18 поверсі 26-поверхового будинку, що забезпечує чудовий вигляд та комфорт. Це простора студія з продуманим зонуванням та якісним ремонтом у світлих пастельних тонах, повністю готова до проживання або здачі в оренду.

Будинок монолітно-каркасний, утеплений та обладнаний генератором. Це означає, що у разі відключення електроенергії працює інтернет, ліфти, є вода та опалення. Ваш комфорт гарантовано за будь-яких умов!

Студія ідеально підходить як інвестиція під оренду. Орієнтовна вартість оренди складає 500 доларів США.

Усі меблі та техніка входять у вартість. Квартира оснащена акуратною кухнею з мозаїчним фартухом, комфортною зоною відпочинку з диваном, обідньою зоною (високий стіл), кондиціонером, телевізором та робочим місцем.

У просторому санвузлі є душова кабіна, бойлер та пральна машина.

В будинку є облаштоване укриття, а також окремі приміщення для велосипедів та колясок.

Метро «Осокорки» — лише 5 хвилин пішки.

Комплекс «Seven» має охорону, відеоспостереження, власну інфраструктуру: нові дитячі майданчики, наземний паркінг, приватна школа «Інвентор», супермаркет «Novus», кав'ярні та магазини.

У пішій доступності набережна Дніпра, супермаркети, ресторани та спортзали. Швидкий доступ до ТЦ «River Mall» (7 хвилин) та ТЦ «Аркадія» (3 хвилини). Зручний виїзд на Осокорки та Позняки.