Продажа 1-комнатной квартири Березняковская ул., 30А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 11 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 21 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 31 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 41 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 51 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 61 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 71 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 81 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 91 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 101 комн. квартира, 34/-/8 кв. м., 1/16 этаж фото 11

Стоимость 58 000 $

Цена за м2: 1 706 $

Київ
Дніпровський
Березняки мкр.
Березняковская ул., 30А

  • 1 ком

  • 34 / - / 8 м2

  • 1 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892257
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 34
  • Кухня: 8
  • Этаж: 1
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 1к квартира Березняки
Затишна, світла та простора. З гарним якісним ремонтом.
Також замінена повністю вся електрика,заміненні труби,капітальний ремонт з якісних матеріалів.
-Перша лінія озера Тельбін
-чудове місце для прогулянки та катання на велосипеді, багато ресторанів та кафе
-поруч школа, супермаркети АТБ, Фора, Велмарт
-Метро Лівобережна, Позняки на транспорті 10 хвилин.
Дивани (розкладаються), дві шафи купе, бойлер, кондиціонер(з тепловим насосом до -25) кавоварка, мультиварка, мікрохвильова піч, холодильник(No Frost ), варильна газова поверхня, духова шафа,пральна машина,пилесос,сейф,мясорубка і.т.д. Вся техніка та мебель залишається.
Інтернет оптоволокно(працює без світла)+інвертор. Квартира на першому поверсі, тому навіть при відключеннях завджи вистачає води. На вікнах решітки.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 395 400 грн
Ежемесячный платеж:
36 968 грн/мес.