Продажа 1-комнатной квартири Пимоненко Николая ул., 19

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 11 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 21 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 31 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 41 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 51 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 61 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 71 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 81 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 91 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 101 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 111 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 121 комн. квартира, 44/13/21 кв. м., 4/25 этаж фото 13

Стоимость 85 000 $

Цена за м2: 1 932 $

Київ
Шевченківський
Кудрявець мкр.
Пимоненко Николая ул., 19

  • 1 ком

  • 44 / 13 / 21 м2

  • 4 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892283
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежно-раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Жилая: 13
  • Кухня: 21
  • Этаж: 4
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продається 1-кімнатна квартира 44,5 м² на 4-му поверсі в ЖК Грінвіль Парк 2 буд. (м. Київ, вул. Пимоненка 19-21)
🔹 Основні характеристики:
• Загальна площа: 44,5 м²
• Поверх: 4-й — дуже зручно: і до технічних приміщень не високо, і вид з вікон часто приємніший, ніж із перших поверхів.
• Тип: 1-кімнатна квартира (простора вітальня / спальня + зона кухні/їдальні + санвузол).
• Будинок цегляний/монолітно-каркасна технологія будівництва, з утепленням ⇒ сучасний рівень комфорту та енергозбереження
🌿 Про комплекс – комфорт і стиль:
ЖК Грінвіль Парк — це сучасний бізнес-клас: закрита та охоронювана територія, підземний/гостьовий паркінг, прибудинковий парк із дитячими та спортивними майданчиками, зона для вигулу собак
Для мешканців передбачені зручності: бізнес-зона, лаунж-простір, зона відпочинку, затишні коридори, контроль доступу, дитяча кімната, кімната матері-дитини
• Висота стелі ~ 3 м — створює відчуття простору
• Закрита прибудинкова територія, зелена зона — зручно для відпочинку, прогулянок або для сімей з дітьми
• Розвинена інфраструктура: поруч є супермаркети, аптеки, школи/садочки, зупинки транспорту — зручно для щоденного життя
🏠 Переваги саме цієї квартири:
• Зручне планування для комфортного життя чи оренди — можливий грамотний розподіл простору між зоною для відпочинку і кухнею/їдальнею.
• 4-й поверх: більше безпеки, менш шумно й при цьому не дуже високо.
• ЖК зі сучасним, доглянутим подвір’ям та комфортною інфраструктурою — все, щоб жити без зайвих клопотів.