Продажа 3-комнатной квартири Старонаводницкая ул., 6Б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 13 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 23 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 33 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 43 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 53 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 63 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 73 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 83 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 93 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 103 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 113 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 123 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 133 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 143 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 153 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 163 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 173 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 183 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 193 комн. квартира, 126/74/14 кв. м., 4/25 этаж фото 20

Стоимость 296 900 $

Цена за м2: 2 356 $

Київ
Печерський
Печерськ мкр.
Старонаводницкая ул., 6Б
м. Печерська

  • 3 ком

  • 126 / 74 / 14 м2

  • 4 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892294
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 126
  • Жилая: 74
  • Кухня: 14
  • Этаж: 4
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Київ, Печерський, Печерськ, Старонаводницька вулиця, 6-Б

🔹 Про місце та будинок:

· Район: один з найпрестижніших у Києві.
· Будинок: цегляний, 2008 рік по будівництва, 25 поверхів.
· Інфраструктура: 3 високошвидкісні ліфти.
· Поверх: 4-й – ідеальний баланс виду з вікна та швидкості підйому.

🔹 Про розкіш та комфорт у деталях:

· ЄВРОРЕМОНТ: Якісний, дорогий, з безупречною чистовою оздобленням. Покриття підлоги – ламінат у кімнатах та стильна плитка на кухні, в коридорі та на балконі.
· ДВІ ПОВНОЦІННІ ВАННІ КІМНАТИ:
· Ванна кімната 1: унітаз, біде, велика ванна, умивальник з практичними полицями та дзеркалом, сушарка для рушників, тепла підлога, бойлер.
· Ванна кімната 2: унітаз, душ, умивальник з дзеркалом, сушарка для рушників, тепла підлога. Тут же вбудована пральна машина.
· ПРИМІЩЕННЯ:
· Вітальня: великий затишний диван, 2 крісла, телевізор, кондиціонер.
· Спальня: велика двоспальна ліжко з матрацем преміум-класу, приліжкові тумби, вбудована шафа, кондиціонер, елегантне дзеркало – продуманий дизайн для відпочинку.
· Дитяча: двоспальна ліжко, приліжкові тумбочки, письмовий стіл, тумба для речей, телевізор, вбудована шафа, кондиціонер.
· Кухня-їдальня: вражаючий дизайн, зручні меблі, великий обідній стіл з кріслами, барна стійка з стільцями. Вся техніка: потужна витяжка, індукційна плита, духовка, мікрохвильова піч, холодильник, посудомийна машина, телевізор. Є кондиціонер та вихід на балкон!