Продажа 1-комнатной квартири Кушевича вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 11 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 21 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 31 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 41 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 51 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 61 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 71 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 81 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 91 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 101 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 111 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 121 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 131 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 141 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 151 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 161 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 171 комн. квартира, 27/9/11 кв. м., 1/3 этаж фото 18

Стоимость 49 000 $

Цена за м2: 1 815 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Підзамче мкр.
Кушевича вул.

  • 1 ком

  • 27 / 9 / 11 м2

  • 1 / 3

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892304
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 27
  • Жилая: 9
  • Кухня: 11
  • Этаж: 1
  • Этажей: 3
  • Лифт: нет

Описание

Продається 1-кімнатна квартира 27 м² центр, вул. Кушевича, Львів.
Парадний вхід, на 1 поверсі (високий) затишного цегляного будинку з товстими стінами та високими стелями, що зберігають автентичний шарм старовинної забудови.
Планування: світла кімната, окрема кухня, санвузол та гардеробна. (1/3 поверх). Металопластикові вікна, сучасні вхідні двері. Є вода, електрика, газ.
Квартира з частковим ремонтом (прокладена електрика, поштукатурені стіни) ідеальний варіант для тих, хто мріє створити сучасний дизайн в історичному інтерєрі.
Центр (пл. Ринок) 10 хв пішки.
Транспорт: поруч трамвай 6 (зуп. вул. Гайдамацька) та автобуси (156, 25)
Інфраструктура: приватна школа, садок та поліклініка 1 поруч, супермаркети, аптеки.
Інвестиційна привабливість
Оренда: 1-кімн 470 $- 550 $/міс.
Центральне розташування гарантує постійний попит.
Це житло поєднує зручність міської інфраструктури з неповторним шармом старого Львова ідеальний варіант для власного проживання чи вигідного інвестування.
Документи в порядку. Є майстри, можуть завершити ремонт.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 023 699 грн
Ежемесячный платеж:
31 231 грн/мес.
Увага!