Продажа 3-комнатной квартири Науки просп., 30

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 13 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 23 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 33 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 43 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 53 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 63 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 73 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 83 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 93 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 103 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 113 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 123 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 133 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 143 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 153 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 163 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 173 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 183 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 193 комн. квартира, 112/56/16 кв. м., 16/24 этаж фото 20

Стоимость 250 000 $

Цена за м2: 2 232 $

Київ
Голосіївський
Саперна Слобідка мкр.
Науки просп., 30
м. Деміївська

  • 3 ком

  • 112 / 56 / 16 м2

  • 16 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892334
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 112
  • Жилая: 56
  • Кухня: 16
  • Этаж: 16
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 3к квартири пр-кт Науки 30 Голосіївський Деміївська

Пропонується на продаж видова сучасна трикімнатна квартира з ремонтом, розташована в монолітно-каркасному будинку 2010року в Голосіївському районі міста Києва за адресою: проспект Науки, 30.

В будинку є цілодобова охорона, дворівневий підземний паркінг та гостьова парковка. Піша доступність до ст.М Деміївська. Будинок монолітно-каркасний з цегляними перестінками.

Квартира з якісним ремонтом, меблями та побутовою технікою провідних виробників світу.
Має двостороннє планування та складається з кухні з обідньою зоною та виходом на балкон, окремої вітальні, 2 спален, місткої вбиральні (гардеробної кімнати з вікном), 2 санвузлів, один з яких з вікном, просторого та заскленого балкону.
Вбудована кухня з побутовою технікою: варильна поверхня, духова шафа, витяжка, холодильник, кондиціонери в квартирі, висока стеля 3метри додає простору, великий розкладний диван у вітальні, багаторівневе освітлення, в спальнях ліжко та розкладний диван, в кухні та санвузлах підігрів підлоги, гостьовий санвузол та другий санвузол з кутовою ваною, пральною машиною та вікном, встановлені два бойлера на 150л та 50л.
Лічильники на опалення, воду та електрику.
З вікон квартири відкриваються чудові краєвиди трьох сторін світу (Голосіївський парк та приватний сектор, Деміївська площа та центр міста та Печерськ).
В будинку є 2 ліфти: пасажирський та грузовий, на території є дитячий майданчик.