Продажа 2-комнатной квартири Яслинская ул., 3

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 12 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 22 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 32 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 42 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 52 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 62 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 72 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 82 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 92 комн. квартира, 57/24/24 кв. м., 3/4 этаж фото 10

Стоимость 72 700 $

Цена за м2: 1 275 $

Київ
Соломенский
Чоколівка мкр.
Яслинская ул., 3

  • 2 ком

  • 57 / 24 / 24 м2

  • 3 / 4

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892406
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Жилая: 24
  • Кухня: 24
  • Этаж: 3
  • Этажей: 4
  • Лифт: нет

Описание

Двокімнатна квартира 57.8 м² у клубному будинку на Яслинській, 3
___________________________________________
Для тих, хто не хоче жити у багатоповерхівках і цінує тишу, якість та невелику спільноту сусідів.
Солом’янський район, поруч вулиці Амосова та Клінічна – одна з найзручніших локацій: близько до центру, медичних установ, транспортних вузлів і всієї міської інфраструктури.
Будинок
Новий клубний будинок з невеликою кількістю квартир, 3 поверхи + мансарда.
Висота стелі 3 м.
Побудований та введений в експлуатацію.
Зима 2025–2026 – підключення комунікацій та завершення оздоблення місць загального користування.
Початок ремонтів – з 2 кварталу 2026 року, у найкращий сезон для внутрішніх робіт.
На старті продажів доступні кілька планувань у діапазоні 43–89 м². Є можливість обрати поверх і формат, а також варіант з можливістю об’єднання квартир.
________________________________________
Планування квартири (57.8 м²)
3 поверх із 4.
• - кухня-студія 24.5 м² (повноцінна кухня, обідній стіл, зона відпочинку)
• - дві окремі кімнати по 12 м²
• - санвузол 4.2 м²
• - коридор з місцем під шафи
• - балкон 3.8 м²
Раціональне планування без зайвих «втрат» площі.
________________________________________
Інженерія та комфорт
• + індивідуальне газове опалення
• + в будинку підземний паркінг (продається окремо)
• + пасажирський ліфт
• + продумана інженерія без складних систем
• + затишна тиха вулиця та приватний формат будинку