Продажа 2-комнатной квартири Пожарского ул., 70

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 70/36/15 кв. м., 2/5 этаж фото 12 комн. квартира, 70/36/15 кв. м., 2/5 этаж фото 22 комн. квартира, 70/36/15 кв. м., 2/5 этаж фото 32 комн. квартира, 70/36/15 кв. м., 2/5 этаж фото 42 комн. квартира, 70/36/15 кв. м., 2/5 этаж фото 52 комн. квартира, 70/36/15 кв. м., 2/5 этаж фото 6

Стоимость 74 000 $

Цена за м2: 1 057 $

Київ
Деснянський
Троєщина мкр.
Пожарского ул., 70

  • 2 ком

  • 70 / 36 / 15 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212892467
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 70
  • Жилая: 36
  • Кухня: 15
  • Этаж: 2
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Квартира у клубному будинку «Light House»!

Тиша, безпека та власне паркомісце у зеленому районі!

Продається 1-кімнатна квартира за адресою: вулиця Мелетія Смотрицького, 70. Оселя розташована на 2 поверсі 5-поверхового клубного будинку, зведеного у 2018 році з монолітно-цегляною конструкцією.

Будинок утеплений мінеральною ватою, має енергоощадні вікна та сучасну систему індивідуального теплопостачання — встановлено двоконтурний газовий котел і лічильники на всі комунікації.

Квартира продається від забудовника без оздоблення, що дає можливість реалізувати власне бачення інтер’єру з нуля.

Меблі та техніка відсутні, але за цією квартирою закріплене окреме паркомісце — важлива перевага для автомобілістів.

Квартира з індивідуальним опаленням у клубному будинку стане чудовим вибором для тих, хто цінує тишу, безпеку та комфорт. Продаж від забудовника без комісії для покупця

Територія комплексу закрита, з відеоспостереженням, дитячим майданчиком, зонами відпочинку та власним наземним паркінгом.

Двір тихий і доглянутий, із відчуттям приватності, яке рідко зустрічається в багатоквартирних будинках.

Локація зручна: до метро «Чернігівська» або «Почайна» близько 15 хвилин на авто, а зупинка громадського транспорту знаходиться буквально за кілька кроків.

Район має усе необхідне для щоденного комфорту — поруч школи, дитячі садки, магазини, банки, ТРЦ «Район» та інші сервіси.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки