Продажа 1-комнатной квартири Метрологическая ул., 58а

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 11 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 21 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 31 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 41 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 51 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 61 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 71 комн. квартира, 32/-/10 кв. м., 2/8 этаж фото 8

Стоимость 74 048 $

Цена за м2: 2 314 $

Київ
Голосіївський
Феофанія мкр.
Метрологическая ул., 58а

  • 1 ком

  • 32 / - / 10 м2

  • 2 / 8

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212893080
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 32
  • Кухня: 10
  • Этаж: 2
  • Этажей: 8
  • Лифт: нет

Описание

ропонується до продажу - затишна однокімнатна квартира з якісним сучасним ремонтом в екологічно чистому житловому комплексі комфорт-класу 'Кришталеві Джерела'.
Розташована на вулиці Метрологічній 58а

​Поверх: зручний 2-й поверх — ідеальна висота.
​Площа: загальна 33 м².
​Квартира повністю готова до заселення ('заходь і живи'). Не потребує жодних додаткових вкладень.
​Переваги комплексу:
​Закрита територія з цілодобовою охороною та відеонаглядом — ви будете почуватися у безпеці.
​Розвинена внутрішня інфраструктура: магазини, затишні кав'ярні, дитячі та спортивні майданчики прямо у дворі.
​Достатня кількість місць для паркування.
​Локація:
Унікальне розташування поруч із мальовничим парком 'Феофанія'. Це ідеальне місце для ранкових пробіжок, прогулянок та відпочинку на природі біля озер. Зручна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися до центру міста або метро.

Цегляний будинок, технологія будівництва забезпечує тепло та шумоізоляцію. Обладнаний газовою плитою,що дуже зручно в умовах відключень світла. Диван на кухні розкладається,стіл складається і маєте два додаткових спальних місця. Балкон утеплен,з підігіваємою підлогою. У квартирі залишається все, що на фото : шафа, телевізор, диван в кімнаті та на кухні, холодильник, бойлер,тв,мікрохвильова піч та інше.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 058 182 грн
Ежемесячный платеж:
47 197 грн/мес.