Продажа 3-комнатной квартири Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 52в

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 13 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 23 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 33 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 43 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 53 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 63 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 73 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 83 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 93 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 103 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 113 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 123 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 133 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 143 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 153 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 163 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 173 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 183 комн. квартира, 108/60/14 кв. м., 15/24 этаж фото 19

Стоимость 130 000 $

Цена за м2: 1 204 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 52в
м. Лівобережна

  • 3 ком

  • 108 / 60 / 14 м2

  • 15 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212893138
  • Количество комнат: 3
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 108
  • Жилая: 60
  • Кухня: 14
  • Этаж: 15
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

Київ, Дніпровський район, метро Лівобережна,
вулиця Сверстюка, будинок 52 В.

Продаю 3-кімнатну простору квартиру на 15-му поверсі 24-поверхового монолітно-цегляного будинку спецпроект.
Загальна площа 107 кв.м.
Роздільні кімнати 25, 18 (плюс лоджія) та 16 кв.м.
Кухня 14 кв.м. також має велику лоджію.
Два санвузли.

Квартира простора, світла та сонячна, після клінінгу, підготовлена до продажу.
Ремонт не новий, але не вимагає капітальних вкладень: можна зробити технічні та косметичні покращення, та жити у комфорті та затишку.
Площа дозволяє використовувати просторий хол як гардеробну кімнату.
У першому санвузлі душкабіна. У другому - ванна.
Система тепла підлога, індивідуальний лічильник на тепло.

Квартира має власний закритий окремий тамбур на дві квартири.

Встановлено генератор на ліфти та водопостачання при відключенні світла.

Три ліфти, консьєрж служба, відеокамери по периметру будинку, своє паркування, вїзд через шлагбаум. Обслуговує будинок ОСББ.

Для любителів спорту та ранкових пробіжок, для матусь із дітками, власників собак - це місце просто казка:
вздовж усього каналу прогулянкові доріжки, дитячі ігрові майданчики, а трохи далі парк Русанівської набережної з чудовими краєвидами на Дніпро та правий берег Києва.
І все це всього за 15-20 хвилин ходьби від метро Лівобережна.

Поруч з будинком величезний супермаркет Новус, безліч магазинчиків, кафе, ринок Лівобережний, поліклініки, школи, дитсадки та багато іншого.