Продажа 2-комнатной квартири Замарстинівська вул., 76 б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 12 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 22 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 32 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 42 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 52 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 62 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 72 комн. квартира, 67/-/18 кв. м., 2/7 этаж фото 8

Стоимость 137 000 $

Цена за м2: 2 045 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Замарстинів мкр.
Замарстинівська вул., 76 б

  • 2 ком

  • 67 / - / 18 м2

  • 2 / 7

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212893245
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 67
  • Кухня: 18
  • Этаж: 2
  • Этажей: 7
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 2-х.кімнатної квартири в найкращому ЖК Avalon Yard.Другий поверх,перший житловий.Правильне планування,чудовий вигляд на Високий Замок.Гарна та доглянута територія.Закритий двір..Вид обєкта: Новобудова;Клас житла: Бізнес;Cанвузол: 2 і більше;Опалення: Індивідуальне газове; Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 658 100 грн
Ежемесячный платеж:
87 322 грн/мес.