Продажа 1-комнатной квартири Балтийский пер.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 11 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 21 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 31 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 41 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 51 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 61 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 71 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 81 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 91 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 101 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 111 комн. квартира, 44/-/10 кв. м., 14/25 этаж фото 12

Стоимость 97 000 $

Цена за м2: 2 205 $

Київ
Подільський
Куренівка мкр.
Балтийский пер.

  • 1 ком

  • 44 / - / 10 м2

  • 14 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212893860
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 44
  • Кухня: 10
  • Этаж: 14
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продам евро2-кім квартиру в Оболоневському районі Києва з гарним дизайнерським ремонтом,будинок добротний моноліт з оборудованим укриттям з Wi-Fi .Є 2 балкони.Квартира в середині будинку,вікна у двір з гарним видом.При відключенні світла є вода,інтернет завжди,тепла підлога,шумоізоляція,система очистки води,двері скритого монтажу,тіньовий профіль,інверторний кондиціонер,машинка-сушарка.Встановленні всі меблі і техніка кращих виробників,дуже багато міста для зберігання речей,ортопедичний диван.Квартира запитана до резервного живлення Ecoflo,світла хватає до 10годин
Зараз встановлюється генератор на дім
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 006 099 грн
Ежемесячный платеж:
61 826 грн/мес.