Продажа 1-комнатной квартири Семьи Хохловых ул., 12

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 11 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 21 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 31 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 41 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 51 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 61 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 71 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 81 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 91 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 101 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 111 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 121 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 131 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 141 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 151 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 161 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 171 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 181 комн. квартира, 51/13/25 кв. м., 18/22 этаж фото 19

Стоимость 195 000 $

Цена за м2: 3 824 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Семьи Хохловых ул., 12
м. Дорогожичі

  • 1 ком

  • 51 / 13 / 25 м2

  • 18 / 22

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212894110
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 51
  • Жилая: 13
  • Кухня: 25
  • Этаж: 18
  • Этажей: 22
  • Лифт: есть

Описание

Ваша квартира з видом на захід сонця в серці UNIT City в єдиному будинку А07 де ніколи не вимикають електроенергію.

Продається нова унікальна 1-кімнатна квартира площею 51,17 м² з окремим кабінетом у житловому комплексі UNIT HOME – найінноваційнішому кварталі Києва.
Це ідеальний варіант для IT-спеціаліста, пари чи інвестора:

• Окрема спальня для відпочинку
• Простора кухня-вітальня з кам’яним островом
• Повноцінний кабінет з панорамними вікнами для роботи чи навчання

Ремонт виконано студією LEMON-Interior. Ви купуєте не просто житло, а преміальний авторський простір, продуманий до дрібниць.

Головні переваги цієї квартири:

• Окрема спальня та окремий кабінет – рідкісне планування для 1к
• В будинку ніколи не вимикають електроенергію вода/ліфти/опалення/освітлення 24/7
• Кухня-вітальня 24 м² з кам’яним островом
• Всі стільниці з натурального каменю
• Система прихованих шаф з фурнітурою Blum
• Техніка Bosch та Electrolux з офіційною гарантією
• Великий диван 2,8 м, що розкладається у кутовий формат або повноцінне гостьове спальне місце
• Двоспальне ліжко з преміальним матрацом 200×180 см та підйомним механізмом для зберігання речей
• Санвузол оздоблений преміальним мікроцементом та теплою підлогою з wi-fi керуванням
• Система «антипотоп» та охоронна система Ajax
• Будинок з підземним паркінгом та преміальними ліфтами Kone
• Вид на захід сонця та панорамні вікна

Про квартиру:

• Кухня-вітальня (24,1 м²) – простір у стилі open space з кам’яним островом, сучасною кухнею та великим диваном