Продажа 5-комнатной квартири Набережно-Рыбальская ул., 27

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
5 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 15 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 25 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 35 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 45 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 55 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 65 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 75 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 85 комн. квартира, 123/76/30 кв. м., 25/26 этаж фото 9

Стоимость 210 000 $

Цена за м2: 1 707 $

Київ
Оболонський
Почайна мкр.
Набережно-Рыбальская ул., 27

  • 5 ком

  • 123 / 76 / 30 м2

  • 25 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212895126
  • Количество комнат: 5
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 123
  • Жилая: 76
  • Кухня: 30
  • Этаж: 25
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Дворівнева квартира з панорамним видом на Дніпро в ЖК DOCK32

Секція 1 | Поверхи: 25–26
Поруч метро Петрівка (Почайна)

Загальна площа: 123,3 м²

Житлова площа: 76,26 м²
Кімнат: 4 окремі
Санвузлів: 3 (роздільні)
Балкон: лоджія
Дворівневе планування — відчуття простору та сучасної геометрії

Планування:
Простора кухня-студія — ідеальна для об'єднання зоною їдальні та відпочинку
4 ізольовані кімнати — спальня, кабінет, дитяча, гостьова
Гардеробна + передпокій
3 повноцінних санвузли

Стан квартири:
Від забудовника (лазерна стяжка підлоги, чистове оздоблення)
Простір для реалізації власного дизайн-проєкту

Переваги ЖК DOCK32:
Стиль LOFT-концепт — унікальна архітектура в індустріальному стилі
Панорамні вікна на Дніпро — світло, простір, краса
Підземний дворівневий паркінг із ліфтами до поверхів
Закрита територія, відеоспостереження, контроль доступу
Розвинена локація: 5 хв до Подолу, Оболоні, Петрівки

Інфраструктура поруч:
ТРЦ Blockbuster Mall
Парк Наталка
Sky Family Park з басейнами, лаунж-зонами, фудкортом і розвагами на воді
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
8 673 000 грн
Ежемесячный платеж:
133 851 грн/мес.
Увага!