Продажа 1-комнатной квартири Академика Заболотного ул., 4

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/16/20 кв. м., 15/34 этаж фото 11 комн. квартира, 47/16/20 кв. м., 15/34 этаж фото 21 комн. квартира, 47/16/20 кв. м., 15/34 этаж фото 31 комн. квартира, 47/16/20 кв. м., 15/34 этаж фото 41 комн. квартира, 47/16/20 кв. м., 15/34 этаж фото 51 комн. квартира, 47/16/20 кв. м., 15/34 этаж фото 6

Стоимость 79 400 $

Цена за м2: 1 689 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Академика Заболотного ул., 4

  • 1 ком

  • 47 / 16 / 20 м2

  • 15 / 34

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212896268
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 16
  • Кухня: 20
  • Этаж: 15
  • Этажей: 34
  • Лифт: есть

Описание

Пропонуємо помешкання у найбільш інноваційному комплексі Голосіївського району, де кожен елемент підкреслює ваш статус:

✔️ Стіни з червоної цегли – максимальна тиша та тепло у вашій оселі ✔️ Панорамні вікна до підлоги – насолоджуйтеся вечірнім Києвом та першими променями сонця ✔️ Дизайнерські лобі з ресепшн – відчуття преміального готелю кожного разу, коли ви заходите додому ✔️ Стелі до 3 метрів – простір, у якому дихається легко та вільно

🏡 ЖК Metropolis – це не просто адреса, це спосіб життя: ✅ Власний ландшафтний парк на 2 гектари – прогулянки серед зелені, не виходячи за межі двору ✅ Двір без автомобілів – безпечне та чисте середовище для вас та ваших дітей ✅ Підземний паркінг – ваш автомобіль завжди в теплі та під охороною ✅ Власна інфраструктура – фітнес-центри, кафе та сервіси прямо в будинку

📍 Локація №1: 5-7 хвилин пішки до метро «Теремки» або «Іподром». Поруч ВДНГ, Голосіївський ліс та ТРЦ Respublika Park.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 279 220 грн
Ежемесячный платеж:
50 608 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами