Продажа 3-комнатной квартири Князя Володимира Великого

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 13 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 23 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 33 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 43 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 53 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 63 комн. квартира, 70/-/8 кв. м., 10/14 этаж фото 7

Стоимость 53 000 $

Цена за м2: 757 $

Дніпро
Центр мкр.
Князя Володимира Великого

  • 3 ком

  • 70 / - / 8 м2

  • 10 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212896651
  • Количество комнат: 3
  • Студия: -
  • Общая площадь: 70
  • Кухня: 8
  • Этаж: 10
  • Этажей: 14
  • Лифт: нет

Описание

Продається простора 3-кімнатна квартира в центральній частині міста Дніпро з панорамним видом на річку.

Будинок:
Цегляний будинок 1976 року забудови. У 2025 році будинок повністю утеплений.
10 поверх, у будинку 2 ліфти, працює консьєрж.
Газифікований будинок, опалення централізоване.

Планування та площі:
Загальна площа — 70,2 м?
• Спальня — 16 м?
• Кабінет — 9 м?
• Вітальня (зала) — 19 м?

Окремою перевагою є великий балкон довжиною 19 м, який проходить уздовж усіх кімнат. За бажанням його можна перепланувати та облаштувати додаткову кімнату або робочий простір.

Стан квартири:
Квартира у житловому стані.
Ремонт виконаний у 2000-х роках.
Кабінет готувався під ремонт у 2021 році (наявні сліди знятих шпалер).

Ідеальний варіант для покупців, які планують зробити капітальний ремонт та облаштувати простір під власні потреби.

Юридична інформація:
Одна власниця.
Документи в порядку.
Боргів по квартирі немає.
Розглядаємо покупців із житловими сертифікатами.

За окрему привабливу ціну можу продати гараж, розташований в 5 хвилинах пішки від квартири.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 188 900 грн
Ежемесячный платеж:
33 781 грн/мес.
Увага!