Продажа 1-комнатной квартири Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия)

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 11 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 21 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 31 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 41 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 51 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 61 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 71 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 81 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 91 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 101 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 111 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 121 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 131 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 141 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 151 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 161 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 171 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 181 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 191 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 201 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 211 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 221 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 231 комн. квартира, 41/-/19 кв. м., 10/21 этаж фото 24

Стоимость 125 900 $

Цена за м2: 3 071 $

Київ
Голосіївський
Голосіїв мкр.
Максимовича Михаила ул. (Трутенко Онуфрия)
м. Васильківська

  • 1 ком

  • 41 / - / 19 м2

  • 10 / 21

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212896672
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Кухня: 19
  • Этаж: 10
  • Этажей: 21
  • Лифт: есть

Описание

Стильна, сучасна , світла та тепла квартира!

ЖК Нова Англія Будинок Лінкольн 10/21
Загальна площа: 41 м² , кухня -вітальна 19,51 м .

Ця затишна квартира в комплексі комфорт+ стане ідеальним місцем для вашого життя. Виконано якісний ремонт, що дозволить вам відразу ж насолоджуватися новим простором без додаткових витрат.

Вбудована техніка Whirlpool
мікрохвильова піч: Whirlpool
духова шафа :Whirlpool
посудомийна машина : Whirlpool
холодильник Whirlpool
Фільтр води: Ecosoft
Сантехніка: Душевна кабіна, душ з термостатом від Grohe та гігієнічний душ paffoni , умивальник am.pm. Бойлер 80 л : Electrolux.

Відеодомофон встановленний в квартирі .

Підлога : керамограніт , Ліжко 1600*2000 з підйомним механізмом ( для додаткового зберігання речей) Диван розкладний.

Телевізор “43” діагональ 2 шт Samsung . Кондиціонер cooper&hunter 2 шт холод/ тепло.

Про локацію:
Попадаючи на територію ЖК ви опиняєтесь в своєму особливому всесвіті. Різноманітні дитячі майданчики, зони відпочинку, та вигулу вашого улюбленця. Зона барбекю, де можна з друзями посмажити мясо, багато кавярень та ресторани та попити запашну каву в улюбленій кавярні.
Даний комплекс є нерухомістю комфорт плюс класу. Має закриту територію, охорону 24/7, підземний паркінг, великий асортимент магазинів, кавʼярні, салони краси, хімчистки, грумінг , зоомагазини, аптеки, тощо.

Також Європейський колегіум (школа) і садочок Маленька Європа. Територія комплексу сучасна, доглянута і з чудовим озелененням. Місто в місті ) Метро Васильківська 15 хвилин пішки.