Продажа 1-комнатной квартири ул. Олеся Бердника, 1В

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 11 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 21 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 31 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 41 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 51 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 61 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 71 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 81 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 91 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 101 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 111 комн. квартира, 35/-/6 кв. м., 9/17 этаж фото 12

Стоимость 62 000 $

Цена за м2: 1 771 $

Київ
Святошинський
Ґалаґани мкр.
ул. Олеся Бердника, 1В

  • 1 ком

  • 35 / - / 6 м2

  • 9 / 17

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212896716
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 35
  • Кухня: 6
  • Этаж: 9
  • Этажей: 17
  • Лифт: есть

Описание

Продаж світла та теплої однокімнатної квартири в сучасному ЖК Нивки Парк. Адреса вул. Олеся Бердника 1В.

Будинок введено в експлуатацію. Квартира з документами. Розглядаємо безготівковий розрахунок.

Квартира 35.4 кв.м. вільне планування, що дозволяє зручно зонувати простір під власні потреби. Встановлені радіатори опалення та якісні металопластикові вікна. Облаштована проторім світлим і заскленим балконом.

Квартира розташована на 9 поверсі.

У будинку передбачено підземний паркінг, до якого можна спуститися ліфтом безпосередньо з поверху. Паркінг обладнаний та використовується як бомбосховище, що є важливою перевагою.

Закрита територія комплексу з розвиненою інфраструктурою. Впорядковані двори, зони відпочинку, дитячі майданчики, магазини та сервіси для комфортного життя. В будинку працює охорона.

ЖК Нивки Парк це житловий комплекс від якісного забудовника. Інтергал-Буд відомий своєю надійністю та якісним будівництвом.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 560 600 грн
Ежемесячный платеж:
39 518 грн/мес.
Увага!

Почему нужно работать с нами