Продажа 1-комнатной квартири Заречная ул., 6

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 11 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 21 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 31 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 41 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 51 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 61 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 71 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 81 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 91 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 101 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 111 комн. квартира, 48/14/16 кв. м., 14/26 этаж фото 12

Стоимость 129 999 $

Цена за м2: 2 708 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Заречная ул., 6
м. Славутич

  • 1 ком

  • 48 / 14 / 16 м2

  • 14 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212897027
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 48
  • Жилая: 14
  • Кухня: 16
  • Этаж: 14
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Пропонується до продажу стильна квартира в сучасному ЖК Славутич.
Ремонт виконано в світлих та спокійних тонах.

Класне планування квартири, що поєднує в собі:
- окрему спальню кімнату з гардеробом
- простору кухню-вітальню з виходом на засклену лоджію
- сумісний санвузол з ванною ( бойлер та пральна машинка)

Сам житловий комплекс включає в себе:
- розвинуту власну інфраструктуру на території жк
- дворівневий підземний паркінг, ліфт спускається
- презентабельні вхідну групу з консєрж сервісом та відео наглядом
- встановлено генератор для будинку, що забезпечує автономність при відключенні світла- водою, опаленням, ліфти
- метро Славутич - 2 хв. в пішій доступності

- документам більше 3х років
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 368 958 грн
Ежемесячный платеж:
82 859 грн/мес.