Продажа 1-комнатной квартири Багговутовская ул., 25

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 47/16/14 кв. м., 2/24 этаж фото 11 комн. квартира, 47/16/14 кв. м., 2/24 этаж фото 21 комн. квартира, 47/16/14 кв. м., 2/24 этаж фото 31 комн. квартира, 47/16/14 кв. м., 2/24 этаж фото 41 комн. квартира, 47/16/14 кв. м., 2/24 этаж фото 51 комн. квартира, 47/16/14 кв. м., 2/24 этаж фото 6

Стоимость 88 000 $

Цена за м2: 1 872 $

Київ
Шевченківський
Лук'янівка мкр.
Багговутовская ул., 25
м. Лук'янівська

  • 1 ком

  • 47 / 16 / 14 м2

  • 2 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212897304
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 47
  • Жилая: 16
  • Кухня: 14
  • Этаж: 2
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

До вашої уваги представлена квартира на продаж за адресою:, ЖК Багговутівський вулиця Загорівська (Багговутівська), 25, яка знаходиться на 2 поверсі 24 поверхового будинку та складається з 1 кімнат.

Квартира після будівельників, раціональне планування квартири.
Загальна площа- 47. 4 м2. Висота стелі - 3 м.
Будинок новий, монолітно-каркасний, стіни — цегла.
Стіни поштукатурені та виконана стяжка підлоги, лоджія з панорамним склінням. Підземний паркінг (ліфт спускається до паркінгу), три ліфти.
У будинку власна котельня - центральне опалення, встановлено індивідуальний лічильник тепла з терморегуляторами.
Право власності понад 3 роки, неповнолітніх немає.
Дуже світла та простора, багато повітря, гарна шумоізоляція.
Гарний вид з вікна.

У пішій доступності супермаркети, торгові центри поруч ТЦ “Променада”, “Сільпо”, Нова пошта, Rozetka, аптеки, ресторани, велика кількість магазинів, школи, дитячі садки, поліклініка, стоматологічний кабінет,
Тихий та затишний двір, дружелюбні сусіди, зона для вигулу тварин, зони для відпочинку та паркування.
Зручна транспортна розв'язка 10 хвилин до центру міста, метро, транспорт.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 634 399 грн
Ежемесячный платеж:
56 090 грн/мес.
Увага!