Продажа 1-комнатной квартири Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6Е

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 11 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 21 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 31 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 41 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 51 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 61 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 71 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 81 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 91 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 101 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 111 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 121 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 131 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 141 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 151 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 161 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 171 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 181 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 191 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 201 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 211 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 221 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 231 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 241 комн. квартира, 45 / 15 / 17 кв. м., 25/26 этаж фото 25

Стоимость 89 000 $

Цена за м2: 1 978 $

Київ
Дніпровський
Лівобережний масив мкр.
Сверстюка Евгения ул. (Расковой Марины), 6Е
м. Лівобережна

  • 1 ком

  • 45 / 15 / 17 м2

  • 25 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212897893
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Жилая: 15
  • Кухня: 17
  • Этаж: 25
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продаж однокімнатної квартири в ЖК Галактика, Євгена Сверстюка вул. (Марини Раскової), 6-Е:

Будинок 'Фенікс' 2021 року. Якісний монолітно-каркасний будинок з цегляними стінами. Загальна площа квартири 44,2 м2.
Розташована на 25 поверсі (зверху є технічний поверх). З вікон квартири відкривається неймовірний панорамний вид на місто та на Русанівський канал. Стан ремонту 'під чистову' обробку – всі основні чорнові роботи (штукатурка, стяжка, розводка електрики, та сантехніки) виконані. Прокладена проводка (мідь).
Встановлено кондиціонер (з Wi-Fi).
Якісні металопластикові вікна та підвіконня з каменю.

В ванній кімнаті частково зроблений ремонт – є плитка на стінах та підлозі, встановлена ванна та туалет (інсталяція).
Є виходи під пральну машинку та бойлер.
Закуплена якісна сантехніка (душ, змішувачі) – все залишається в подарунок покупцю!
Також куплений ламінат, духова шафа Samsung, з функцією мікрохвильовки, варильна поверхня та витяжка – все це, також в подарунок покупцю!
Покращене планування - збільшили зону вітальні з кухнею та ванну кімнату.

Житловий комплекс «Галактика» знаходиться в 7 хв. пішки від станції метро «Лівобережна».
Зручна транспортна розв'язка, поруч ключові транспортні артерії – просп. Броварський та Возз'єднання.
Центр міста – прямо навпроти через Дніпро. Безліч маршруток по всьому Лівому берегу – від Троєщини до Харківського масиву.
Чудова інфраструктура: лише в 1 хвилині прогулянки від комплексу – гіпермаркет NOVUS, а на самій території – передбачені сучасні дитячі та спортивні майданчики, багато зелених насаджень і просторі зони відпочинку, кафе та кав'ярні.