Продажа 1-комнатной квартири Коноплянская ул., 22

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 45/-/11 кв. м., 4/25 этаж фото 11 комн. квартира, 45/-/11 кв. м., 4/25 этаж фото 21 комн. квартира, 45/-/11 кв. м., 4/25 этаж фото 31 комн. квартира, 45/-/11 кв. м., 4/25 этаж фото 41 комн. квартира, 45/-/11 кв. м., 4/25 этаж фото 51 комн. квартира, 45/-/11 кв. м., 4/25 этаж фото 6

Стоимость 60 100 $

Цена за м2: 1 336 $

Київ
Оболонський
Пріорка мкр.
Коноплянская ул., 22

  • 1 ком

  • 45 / - / 11 м2

  • 4 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212898149
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 45
  • Кухня: 11
  • Этаж: 4
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продається 1-кімнатна квартира З РЕМОНТОМ! за адресою вул. Коноплянська, 22, ЖК “Навігатор 2”, будинок 3. Дім Зданий в експлуатацію, та заселений.
Звертайтеся в мене є варіанти, по всім будинкам в ЖК Навігатор 2.

• Загальна площа: 45,05 м²
• Житлова площа: 19,33 м²
• Кухня: 11,25
• Поверх: 10з 25
• Опалення: централізоване
• Водопостачання: централізоване

Квартира з ремонтом від забудовника, оздоблювальні роботи:

• шпалери, лінолеум, міжкімнатні двері, металопластикові вікна,
• ванна, умивальник, унітаз,
• металеві вхідні двері, радіатори,
• встановлені розетки, вимикачі, лічильники води, електроенергії та тепла (поквартирно).

Інфраструктура та транспорт
Всі необхідні для комфортного життя об’єкти інфраструктури поруч: навчальні та медичні заклади, ТРЦ “Караван”, “Леруа Мерлен”, “Епіцентр” та інші. Зручне транспортне сполучення — поруч зупинка громадського транспорту (автобуси, тролейбуси, маршрутки).

• Зручне розташування: 10 хвилин на транспорті до станцій метро “Оболонь”, “Мінська”, “Героїв Дніпра”.
• Поруч зупинка транспорту та ТЦ “Караван”.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 482 130 грн
Ежемесячный платеж:
38 306 грн/мес.
Увага!