Продажа 1-комнатной квартири Соловцова Николая ул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 11 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 21 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 31 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 41 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 51 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 61 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 71 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 81 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 91 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 101 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 111 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 121 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 131 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 141 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 151 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 161 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 171 комн. квартира, 20/14/3 кв. м., 4/6 этаж фото 18

Стоимость 63 000 $

Цена за м2: 3 150 $

Київ
Печерський
Звіринець мкр.
Соловцова Николая ул., 2

  • 1 ком

  • 20 / 14 / 3 м2

  • 4 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212898271
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: +
  • Общая площадь: 20
  • Жилая: 14
  • Кухня: 3
  • Этаж: 4
  • Этажей: 6
  • Лифт: нет

Описание

Продам 1-кімн. квартиру, Київ Печерський район, Соловцова Миколи вул., 2, 4/6-поверх., 20/12/4, Новий будинок в ЖК Sky Hill, квартира з капітальним ремонтом, встановлені нові радіатори, кондиціонер, бойлер, стіни вирівняні, на підлозі ламінат/плитка, санвузол оздоблений кахлем, якісна сантехніка, функціональне планування, презентабельний під’їзд, благоустрій прибудинкової території, гостьовий паркінг, розвинена інфраструктура, поруч школа, дитячий садок, супермаркет, відмінна транспортна розв'язка, ст.м. Видубичі - 7 хвилин. Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 601 900 грн
Ежемесячный платеж:
40 155 грн/мес.