Продажа 2-комнатной квартири вул. Олександра Кониського (Тургенєвська), 20

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 72/45/9 кв. м., 2/9 этаж фото 12 комн. квартира, 72/45/9 кв. м., 2/9 этаж фото 22 комн. квартира, 72/45/9 кв. м., 2/9 этаж фото 32 комн. квартира, 72/45/9 кв. м., 2/9 этаж фото 42 комн. квартира, 72/45/9 кв. м., 2/9 этаж фото 5

Стоимость 129 000 $

Цена за м2: 1 792 $

Київ
Шевченківський
Солдатська слобідка мкр.
вул. Олександра Кониського (Тургенєвська), 20
м. Вокзальна

  • 2 ком

  • 72 / 45 / 9 м2

  • 2 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212898431
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 72
  • Жилая: 45
  • Кухня: 9
  • Этаж: 2
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Кониського Олександра (Тургенєвська), 20.

Дореволюційні; стіни: цегла; поверховість: 4.

Затишна, простора квартира в тихому центрі, поруч з Цирком. Окремі великі кімнати, передпокій, вбудована кухня. Якісні меблі в класичному, але не важкому стилі. Квартира повністю укомплектована. Є бойлер, пральна машина, холодильний, газова плита, мікрохвильова піч. Квартира без балкону. Закритий двір, в дворі завжди є місце для авто. Поруч є супермаркети, ресторани, кафе, банк, зупинки транспорту.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 327 700 грн
Ежемесячный платеж:
82 223 грн/мес.