Продажа 1-комнатной квартири Лысогорский пер., 20

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 41/20/18 кв. м., 12/26 этаж фото 11 комн. квартира, 41/20/18 кв. м., 12/26 этаж фото 21 комн. квартира, 41/20/18 кв. м., 12/26 этаж фото 31 комн. квартира, 41/20/18 кв. м., 12/26 этаж фото 41 комн. квартира, 41/20/18 кв. м., 12/26 этаж фото 5

Стоимость 35 300 $

Цена за м2: 861 $

Київ
Голосіївський
Багринова гора мкр.
Лысогорский пер., 20

  • 1 ком

  • 41 / 20 / 18 м2

  • 12 / 26

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212898969
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 41
  • Жилая: 20
  • Кухня: 18
  • Этаж: 12
  • Этажей: 26
  • Лифт: есть

Описание

Продаж квартири ЖК Orange City

Комплекс розташований в екологічно-чистому та мальовничому Голосіївському районі міста Києва — Лисогірський провулок, 20.
Місцевість приваблива для проживання, адже ви завжди на зв’язку з мегаполісом, можете швидко дістатися на роботу, а вдома насолоджуватись чарівним оточенням лісопаркової зони.
Orange City — проєкт компанії GEOS зі створення житлового комплексу, вписаного в природний ландшафт парку дикої природи Лиса гора: серед пустирів та заростей прокладуть велосипедні маршрути, бігові доріжки та алеї для прогулянок. Ще на території буде невелике озеро та зелена зона для відпочинку або пікніків з друзями.

Концепція інфраструктури комплексу Orange City — це «місто в місті». У проєкт розвитку входить будівництво торгового центру, дитячих садків, школи, зони відпочинку тощо

Пропонується квартира вільного планування загальною площею 41,54 м2 на 12 поверсі 26-поверхового будинку

Заявлена дата вводу в експлуатацію: 1 квартал 2026 року
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 457 890 грн
Ежемесячный платеж:
22 499 грн/мес.
Увага!