Продажа 1-комнатной квартири Майкопская ул., 5

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 11 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 21 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 31 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 41 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 51 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 61 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 71 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 81 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 91 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 101 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 111 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 121 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 131 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 141 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 151 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 161 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 171 комн. квартира, 43/16/13 кв. м., 21/25 этаж фото 18

Стоимость 97 000 $

Цена за м2: 2 256 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Майкопская ул., 5

  • 1 ком

  • 43 / 16 / 13 м2

  • 21 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212899399
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Жилая: 16
  • Кухня: 13
  • Этаж: 21
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

Продаж сучасної 1кімнатної квартири біля метро Теремки (9 хвилин пішки) в Голосіївському районі. Вулиця Валер'яна Підмогильного 5. ЖК Авеню 42 комфорт класу. Площею 43/16/13. Поверх 21/25. Монолітно-каркасна технологія будівництва. В квартирі виконаний якісний ремонт та укомплектована меблями та технікою. Панорамний балкон з неймовірно красивим видом на Голосіївську лісосмугу. Є гардеробна. Санвузол сумісний, бойлер. Опалення централізоване. Три ліфти. Закрита територія. На першому поверсі комерція. Біля будинку паркова зона, ігрові майданчики. В дворі власна стоянка для авто. Поруч з будинком зупинка громадського транспорту, а до метро 800м. Пішки до 10хв.
Багато шкіл та садочків.
Поряд ТРЦ Республіка, Епіцентр, Магелан, Мегамаркет, Фора, Кошик, пошта, с/г базарчик.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 006 099 грн
Ежемесячный платеж:
61 826 грн/мес.