Продажа 1-комнатной квартири вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 48

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 11 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 21 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 31 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 41 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 51 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 61 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 71 комн. квартира, 51/-/12 кв. м., 2/5 этаж фото 8

Стоимость 117 500 $

Цена за м2: 2 304 $

Київ
Голосіївський
Теремки-2 мкр.
вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 48
м. Виставковий центр

  • 1 ком

  • 51 / - / 12 м2

  • 2 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212899906
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 51
  • Кухня: 12
  • Этаж: 2
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Продаж від власника 1-кімнатної квартири з великою терасою та меблями у ЖК «Ліко-Град 3» (вул. Юлії Здановської, 48).
Стильний, якісний ремонт — заїжджай і живи без додаткових витрат.
Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Простора кухня з вбудованими приладами: духовка, варильна поверхня, посудомийна машина, витяжка, холодильник.
Два кондиціонери, бойлер, пральна машина.
Велика закрита тераса, яку можна облаштувати як зону відпочинку чи робочий простір.
Санвузол з великою ванною.
Інфраструктура:
До зупинки транспорту — 2 хвилини.
Поруч Сільпо, Novus, АТБ, аптеки, школи, дитячі садки, ресторани, кафе, банки, «Нова пошта».
Парк з озерами — 5 хвилин пішки.
До метро «Виставковий центр» і «Іподром» — 10 хвилин.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 852 750 грн
Ежемесячный платеж:
74 893 грн/мес.