Продажа 1-комнатной квартири Академика Глушкова просп., 9в

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 11 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 21 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 31 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 41 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 51 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 61 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 71 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 81 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 91 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 101 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 111 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 121 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 131 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 141 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 151 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 161 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 171 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 181 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 191 комн. квартира, 52/22/17 кв. м., 18/24 этаж фото 20

Стоимость 99 000 $

Цена за м2: 1 904 $

Київ
Голосіївський
Теремки-1 мкр.
Академика Глушкова просп., 9в

  • 1 ком

  • 52 / 22 / 17 м2

  • 18 / 24

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212899946
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 52
  • Жилая: 22
  • Кухня: 17
  • Этаж: 18
  • Этажей: 24
  • Лифт: есть

Описание

Продаж просторої 1-кімнатної квартири з сучасним ремонтом в новому будинку.
Голосіївський район, вул. Академіка Глушкова 9в.
Площа 52,5м2/ 22,3м2/17,1м2.
Просторий санвузол 6,2м2 і коридор 6,9м2.
В квартирі сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів.
Мебльована та обладнана технікою (пральна машина, кондиціонер, бойлер, вбудована кухонна техніка, телевізор, мікрохвильова піч)
Утеплений будинок з генератором, завжди є світло, опалення, вода і працюють ліфти.
В будинку створене ОСББ , яке ефективно працює в інтересах власників.
Поруч дві станції метро Іподром і Теремки, Голосіївський парк, Льодовий стадіон, торгівельний центр Магеллан.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 088 699 грн
Ежемесячный платеж:
63 101 грн/мес.