Продажа 1-комнатной квартири Антоновича ул. (Горького), 136

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 11 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 21 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 31 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 41 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 51 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 61 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 71 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 81 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 91 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 101 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 111 комн. квартира, 49/14/24 кв. м., 5/33 этаж фото 12

Стоимость 242 550 $

Цена за м2: 4 950 $

Київ
Голосіївський
Нова забудова мкр.
Антоновича ул. (Горького), 136

  • 1 ком

  • 49 / 14 / 24 м2

  • 5 / 33

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212900356
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 49
  • Жилая: 14
  • Кухня: 24
  • Этаж: 5
  • Этажей: 33
  • Лифт: есть

Описание

✨ Квартира з ремонтом у ЖК A136 — на стадії реалізації
​Пропозиція для тих, хто цінує стиль та не хоче витрачати час на пошук бригад і контроль будівництва. Ви купуєте квартиру з готовим дизайн-рішенням.
​📍 Характеристики:
​Локація: ЖК A136 Highlight Tower
​Параметри: 5-й поверх
​Площа: 49,5 м²
​Вартість: $4 900 / м²
​✔️ Стан та деталі:
​Стадія: Ремонтні роботи тривають.
​Візуалізація: На фото зображено дизайн-проект, який буде втілено на 100%.
​Переваги: Сучасне планування, якісні матеріали та світла палітра.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
10 017 315 грн
Ежемесячный платеж:
154 598 грн/мес.