Продажа 2-комнатной квартири Киквидзе ул., 19А

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 12 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 22 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 32 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 42 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 52 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 62 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 72 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 82 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 92 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 102 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 112 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 122 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 132 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 142 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 152 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 162 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 172 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 182 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 192 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 202 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 212 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 222 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 232 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 242 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 252 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 262 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 272 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 282 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 292 комн. квартира, 91/35/40 кв. м., 3/11 этаж фото 30

Стоимость 343 000 $

Цена за м2: 3 769 $

Київ
Печерський
Чорна Гора мкр.
Киквидзе ул., 19А
м. Звіринецька

  • 2 ком

  • 91 / 35 / 40 м2

  • 3 / 11

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212900882
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 91
  • Жилая: 35
  • Кухня: 40
  • Этаж: 3
  • Этажей: 11
  • Лифт: есть

Описание

Продам нову велику дизайнерську квартиру з двома спальнями. Тільки закінчили ремонт, ніхто не жив. Повна комплектація меблями та технікою. Стиль - світлий мінімалізм монохром.

Житловий комплекс : 52 Перлина (Pechersk Plaza), через дорогу від ЖК Новопечерські липки, але більш затишний та невеликий комплекс.
Адреса: м. Київ, Печерський район, вул. Бойчука Михайла 19-А (Кіквідзе). Будинок введений в експлуатацію у кінці 2021.
Забудовник : Kadorr Group ( Кадор ).

Характеристики квартири:
Загальна площа : 91.7 m2
2 окремі спальні, велика кухня-вітальня 49 м2 з виходом на відкритий балкон. Вікна з вітальні та балкона - на схід, на зелений схил. Кімнат - на південний схід.
Поверх : 3, поверховість будинку - 11.
Висота стелі: 3 метри.

Планування:
- Передпокій з великою вбудованою шафою і дзеркалом.
- Простора кухня-вітальня майже 50 м2 з великим обіднім столом та зоною відпочинку з розкладним диваном 3 метри. Є робоче місце.
- Відкритий та затишний балкон з видом на зелений схил. Вікна з вітальні і балкону - на схід.
- Головна спальня з шафою для речей, ліжко Woodsoft 200x180, ортопедичним матрацом та туалетним столиком. Вікна на південний схід.
- Друга спальня/кабінет/дитяча кімната, поки залишили пустою. Можемо меблювати у стилі квартири при визначенні призначення за додаткову оплату.
- Великий санвузол 6,5 м2 з ванною, унітазом та біде.
- Кладова з полицями, пральною та сушильною машиною.

Матеріали: