Продажа 3-комнатной квартири Авиаконструктора Антонова ул., 2б

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
3 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 13 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 23 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 33 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 43 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 53 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 63 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 73 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 83 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 93 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 103 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 113 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 123 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 133 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 143 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 153 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 163 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 173 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 183 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 193 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 203 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 213 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 223 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 233 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 243 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 253 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 263 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 273 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 283 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 293 комн. квартира, 124/58/21 кв. м., 11/25 этаж фото 30

Стоимость 290 000 $

Цена за м2: 2 339 $

Київ
Соломенский
Першотравневий масив мкр.
Авиаконструктора Антонова ул., 2б

  • 3 ком

  • 124 / 58 / 21 м2

  • 11 / 25

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212901528
  • Количество комнат: 3
  • Студия: -
  • Общая площадь: 124
  • Жилая: 58
  • Кухня: 21
  • Этаж: 11
  • Этажей: 25
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Sherwood
Адреса: вул. Антонова Авіаконструктора 2б
Площа: 124m

стильний ремонт - майже в ідеальнному стан, повна комплектація сучасною технікою, меблями від провідних виробників;
у квартирі: чудовий краєвид!
планування: ростора столова, окрема вітальня, дві окремі спальні, дві ванні кімнати, дві гардеробні, хол;

у будинку: презентабельний вестибюль, три-поверховий паркінг (є власне паркомісце - окрема вартість), дитячий майданчик, закрита територія під охороною;
поруч парк, сквер, школа, садок, маркет, Спасо-Преображенський Храм
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
11 977 000 грн
Ежемесячный платеж:
184 842 грн/мес.