Продажа 1-комнатной квартири Берковецкая ул., 6

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 28/10/10 кв. м., 7/14 этаж фото 11 комн. квартира, 28/10/10 кв. м., 7/14 этаж фото 21 комн. квартира, 28/10/10 кв. м., 7/14 этаж фото 31 комн. квартира, 28/10/10 кв. м., 7/14 этаж фото 4

Стоимость 41 000 $

Цена за м2: 1 464 $

Київ
Святошинський
Берковець мкр.
Берковецкая ул., 6

  • 1 ком

  • 28 / 10 / 10 м2

  • 7 / 14

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212902145
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: смежная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 28
  • Жилая: 10
  • Кухня: 10
  • Этаж: 7
  • Этажей: 14
  • Лифт: есть

Описание

Продаж однокімнатної квартири студії в ЖК 'Lucky Land' в будинку №6 , на зручному 7 поверсі.

Здача будинку планується на 2 квартал 2026р.
Будівництво вктивно ведеться та підходть до завершення.

Дуже зручна інфраструктура: на території ЖК власний дитячий садок, зони для активного та тихого відпочинку, власна школа. ЖК розташований поруч із важливими транспортними артеріями міста: проспектом Академіка Палладіна, Великою Окружною дорогою, вулицею Сирецькою та Гостомельським шосе, що дозволяє обирати варіант маршруту до будь-якої точки міста. Поруч із комплексом зупинки міського транспорту, від яких відправляються маршрутки №719-2 та №512, а також 15 автобусних маршрутів. Також ТРЦ Лавіна в пішій доступності 8 хв.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 693 299 грн
Ежемесячный платеж:
26 132 грн/мес.