Продажа 2-комнатной квартири Тверской тупик, 7в

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 12 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 22 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 32 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 42 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 52 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 62 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 72 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 82 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 92 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 102 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 112 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 122 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 132 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 142 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 152 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 162 комн. квартира, 87/40/25 кв. м., 7/23 этаж фото 17

Стоимость 250 000 $

Цена за м2: 2 874 $

Київ
Печерський
Нижній Печерськ мкр.
Тверской тупик, 7в
м. Печерська

  • 2 ком

  • 87 / 40 / 25 м2

  • 7 / 23

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212902594
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 87
  • Жилая: 40
  • Кухня: 25
  • Этаж: 7
  • Этажей: 23
  • Лифт: есть

Описание

2к з можливістю перепланування на 3к з роздільними кімнатами і гардеробом
Варіант планування 1: кухня 25 м, 2 кімнати по 20м
Варіант планування 2: кухня 10м, 3 кімнати: 20, 20, 15 м
Гарний вид з вікна.
Вікна на Бульвар Фонтанів, Престиж Хол.
Найкращий інтер'єр під'їзду преміум класу
Панорамні вікна (профіль 'REHAU')
Топові ліфти
15см зовнішнє утеплення
Власна котельня, спільна на увесь ЖК.
Місце під кондиціонер
Має внутрішню інфраструктуру, що включає дитсадок, майданчики для занять спортом на свіжому повітрі, велодоріжки, парк з водоймою. Територія ЖК знаходиться під цілодобовою охороною та відеоспостереженням, спільний супермаркет з Taryan, Бульвар Фонтанів, Престиж Хол,
Підземний паркінг
Розвинута локація
2 станції метро: Печерська і Палац Україна
10 хв пішки до Олімпійського стадіону
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
10 325 000 грн
Ежемесячный платеж:
159 346 грн/мес.