Продажа 4-комнатной квартири Сумгаїтська вул., 17/1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 14 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 24 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 34 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 44 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 54 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 64 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 74 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 84 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 94 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 104 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 114 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 124 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 134 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 144 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 154 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 164 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 174 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 184 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 194 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 204 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 214 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 224 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 234 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 244 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 254 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 264 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 274 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 284 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 294 комн. квартира, 127/75/12 кв. м., 3/9 этаж фото 30

Стоимость 117 872 $

Цена за м2: 928 $

Черкаська
Черкассы
Соснівський
Південно-Західний мкр.
Сумгаїтська вул., 17/1

  • 4 ком

  • 127 / 75 / 12 м2

  • 3 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212902802
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 127
  • Жилая: 75
  • Кухня: 12
  • Этаж: 3
  • Этажей: 9
  • Лифт: нет

Описание

Продам чотирьохкімнатну квартиру, розташовану на третьому поверсі в цегляному будинку по Сумгаїтській, 17/1. Квартира в жилому стані: * є необхідні корпусні та м*які меблі, * три кондиціонери, зволожувач повітря, пральна та посудомийна машини, два бойлера, холодильник, * два с/вузла з тепою підлогою : в одному багатофункціональна душова кабіна, в іншому - джакузі, * зроблено гардеробну кумнату та кладову
* вхідні двері обладнані електронним замком, встановлено відео домофон та сигналізацію, * в одній із кімнат зроблено спортивний куточок з обладнанням
* в будинку створено ОСББ Інфраструктура поруч з будинком сподобається будь якій господині - все необхідне знаходиться поруч: * продуктовий ринок, супермаркети та Делікат В2В
* спортивні клуби для дорослих та дітей
* аптеки тавідділення банків
* салони краси та магазини Єва, Ватсонс та Prost
* гаражний кооператив та меблевий супермаркет
* транспортна розв*язка дозволяє швидко дістатися в будь-який район міста. Квартира вільна, готова для переїзду нових власників. Все максимально зручно для дорослих і дітей!
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 868 113 грн
Ежемесячный платеж:
75 130 грн/мес.
Увага!