Продажа 1-комнатной квартири вул. Святослава Хороброго (Народного Ополчення), 11в

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 39/13/12 кв. м., 7/16 этаж фото 11 комн. квартира, 39/13/12 кв. м., 7/16 этаж фото 21 комн. квартира, 39/13/12 кв. м., 7/16 этаж фото 31 комн. квартира, 39/13/12 кв. м., 7/16 этаж фото 4

Стоимость 64 900 $

Цена за м2: 1 664 $

Київ
Соломенский
Чоколівка мкр.
вул. Святослава Хороброго (Народного Ополчення), 11в

  • 1 ком

  • 39 / 13 / 12 м2

  • 7 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212903360
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 39
  • Жилая: 13
  • Кухня: 12
  • Этаж: 7
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

ЖК Sky Avenue, будинок №2, секція 4
Адреса: вулиця Святослава Хороброго, 11-В, Соломянський район
Будинок введено в експлуатацію у грудні 2025 року. 1к квартира без внутрішніх робіт в ЖК .
Поверх: 7 із 16
Загальна площа: 39 м2, з яких 13.2 м? — житлова
Кухня-вітальня: 12,6 м2
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
2 680 370 грн
Ежемесячный платеж:
41 366 грн/мес.