Продажа 1-комнатной квартири Трускавецька вулиця

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 43/-/19 кв. м., 7/10 этаж фото 1

Стоимость 1 400 000 грн

Цена за м2: 32 558 грн

Львовская
Пустомытовский
Сокільники
Трускавецька вулиця

  • 1 ком

  • 43 / - / 19 м2

  • 7 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212903906
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Кухня: 19
  • Этаж: 7
  • Этажей: 10
  • Лифт: нет

Описание

Продажа квартири апартамента.Продається однокімнатна квартира апартаменти в новобудові.Квартира розташована на 7 поверсі секції А.Загальна площа 43,93.Вид обєкта: Новобудова;Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.;Назва ЖК: Апартамент хол ,вулиця Трускавецька Львів;Тип угоди: Переуступка;Тип стін: Монолітний;Клас житла: Комфорт;Cанвузол: Роздільний;Опалення: Власна котельня; Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
1 400 000 грн
Ежемесячный платеж:
21 606 грн/мес.