Продажа 1-комнатной квартири Садова вул., 2

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 11 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 21 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 31 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 41 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 51 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 61 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 71 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 81 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 91 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 101 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 111 комн. квартира, 53/15/18 кв. м., 5/10 этаж фото 12

Стоимость 79 725 $

Цена за м2: 1 504 $

Львовская
Львов
Залізничний
Південний мкр.
Садова вул., 2

  • 1 ком

  • 53 / 15 / 18 м2

  • 5 / 10

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904068
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 53
  • Жилая: 15
  • Кухня: 18
  • Этаж: 5
  • Этажей: 10
  • Лифт: есть

Описание

Продається 1-кімнатна квартира в новобудові за адресою м. Львів, вул. Садова 2, ЖК «Globus Balance».
Поверх 5/10.
Квартира правильної форми, квартира 53, 15 кв.м.
Планування квартири складається: кухня-вітальня площею 18,37 кв.м., спальня 15 кв.м. , ванна кімната суміжна з санвузлом площею 5 кв.м., простора лоджія площею 4,5 кв. м., яку можна обладнати як робоче місце або як зону відпочинку, просторий коридор з місцем, щоб зробити гардероб.
Індивідуальне опалення, буде встановлено газовий котел від забудовника.
Стіни поштукатурені, на підлозі зроблена стяжка в житлових кімнатах.
Укриття обладнане в будинку.
На даху зелена зона відпочинку.
Дизайнерський хол з власним консьєрж-сервісом.
Підземний двоповерховий паркінг.
Введення будинку в експлуатацію заплановане на 4 квартал 2026 р.Ціна за кв.м - 1600 у.о.
Є відео-огляд квартири.
Квартира продається по переуступці, без комісії для покупця.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 292 642 грн
Ежемесячный платеж:
50 815 грн/мес.