Продажа 1-комнатной квартири Трускавецька вулиця

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 11 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 21 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 31 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 41 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 51 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 61 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 71 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 81 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 91 комн. квартира, 43/-/17 кв. м., 3/11 этаж фото 10

Стоимость 102 000 $

Цена за м2: 2 372 $

Львовская
Львов
Франківський
Наукова мкр.
Трускавецька вулиця

  • 1 ком

  • 43 / - / 17 м2

  • 3 / 11

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904117
  • Количество комнат: 1
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Кухня: 17
  • Этаж: 3
  • Этажей: 11
  • Лифт: нет

Описание

Продаж двокімнатної квартири на вул. Трускавецькій, Продаж двокімнатної квартири на вул. Трускавецькій (#38884). Площа 43,3u002F21,3u002F17 м2, поверх 3u002F11. Квартира знаходиться в ЖК 'Continent', 2-га черга. Будинок зданий в 2020 році, повністю заселений, тому вам не перешкоджатиме шум від довколишніх ремонтів. В кварталі є все для комфортного проживання, затишне місце з приємними сусідами. Ціна 102 000 $. Є можливість розтермінування оплати послуг агентства. Надаємо фіскальний чек про оплату послуг..
Вид обєкта: Новобудова;
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і;
Назва ЖК: ЖК Continent;
Рік введення в експлуатацію: 2 020;
Тип стін: Цегляний;
Клас житла: Комфорт;
Cанвузол: Суміжний;
Опалення: Індивідуальне газове;
Ремонт: Авторський проект;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Сушильна машина, Холодильник, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Пральна машина;
Мультимедіа: Wi-Fi;
Комунікації: Асфальтована дорога, Центральна каналізація, Електрика, Газ, Центральний водопровід;
Інфраструктура (до 500 метрів): Аптека, Відділення пошти, Школа, Магазин, кіоск;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
4 212 600 грн
Ежемесячный платеж:
65 013 грн/мес.
Увага!