Продажа 2-комнатной квартири Керченська вул., 19

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 12 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 22 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 32 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 42 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 52 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 62 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 72 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 82 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 92 комн. квартира, 43/28/6 кв. м., 1/5 этаж фото 10

Стоимость 84 950 $

Цена за м2: 1 976 $

Львовская
Львов
Личаківський
Погулянка мкр.
Керченська вул., 19

  • 2 ком

  • 43 / 28 / 6 м2

  • 1 / 5

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904228
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 43
  • Жилая: 28
  • Кухня: 6
  • Этаж: 1
  • Этажей: 5
  • Лифт: нет

Описание

Характеристика приміщення: висота стелі, м: 2.5 • стан квартири: дизайнерський ремонт
Оздоблення стелі: підвісна стеля
Підлога (покриття): паркет
Зовнішня обробка: декоративна штукатурка
Опалення: централізоване
Підігрів води: колонка
Приміщення: суміжний санвузол
Обладнання • меблі • зручності: обідня зона • пральна машина • газова плита • духова шафа • шафа-гардероб • Вбудована кухня • диван • холодильник • електрика • газ • інтернет • письмовий стіл
Розташування і оточення: тип двору: внутрішній
Особливості планування: підігрів підлоги
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
3 508 434 грн
Ежемесячный платеж:
54 146 грн/мес.