Продажа 1-комнатной квартири Дашкевича вул.

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
1 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 11 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 21 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 31 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 41 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 51 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 61 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 71 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 81 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 91 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 101 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 111 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 121 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 131 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 141 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 151 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 161 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 171 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 181 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 191 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 201 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 211 комн. квартира, 57/16/22 кв. м., 5/6 этаж фото 22

Стоимость 127 855 $

Цена за м2: 2 243 $

Львовская
Львов
Шевченківський
Підзамче мкр.
Дашкевича вул.

  • 1 ком

  • 57 / 16 / 22 м2

  • 5 / 6

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904391
  • Количество комнат: 1
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 57
  • Жилая: 16
  • Кухня: 22
  • Этаж: 5
  • Этажей: 6
  • Лифт: есть

Описание

вулиця Романа Дашкевича, Будинок. Продаж сучасної 1 кім квартири у преміальному житловому комплексі ЖК D2 — ближній центр Львова. Простора квартира в ближнього центру Львова.
Будинок розташований на вул. Дашкевича — спокійній зеленій вуличці, що відходить від Замарстинівської, з комфортним та швидким доїздом до центральної частини міста. Площа 57.75 м?
Поверх 5 з 6
Висота стелі - 3 м
ЖК преміум класу
Будинок збудований з керамоблоку.Утеплений мінеральною ватою.
Монолітно-каркасна технологія будівництва.Індивідуальне газове опалення.
Закрита територія.Підземний паркінг для мешканців з ліфтом. Укриття.
Заведені усі комунікації.Просторі тераси на верхніх поверхах,
тераса загального користування на 6 поверсі з панорамою на центральну частину міста. Район з повністю сформованою інфраструктурою: у пішій доступності супермаркети, школи, дитячі садки, спортивні клуби, салони краси, кав’ярні та всі необхідні сервіси для комфортного життя. Плановий термін введення в експлуатацію — 2 квартал 2026 року. Квартира стане чудовим варіантом як для власного проживання, так і для інвестиції в нерухомість у ближньому центрі Львова. Є відеоогляд. Телефонуйте.
З радістю все вам покажемо та розкажемо.
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту
Сумма кредита:
5 280 411 грн
Ежемесячный платеж:
81 493 грн/мес.
Увага!