Продажа 2-комнатной квартири Приречная ул., 17г

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
2 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 12 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 22 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 32 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 42 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 52 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 62 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 72 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 82 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 92 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 102 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 112 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 122 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 132 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 142 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 152 комн. квартира, 51/-/7 кв. м., 5/9 этаж фото 16

Стоимость 83 000 $

Цена за м2: 1 627 $

Київ
Оболонський
Оболонь мкр.
Приречная ул., 17г
м. Мінська

  • 2 ком

  • 51 / - / 7 м2

  • 5 / 9

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904523
  • Количество комнат: 2
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 51
  • Кухня: 7
  • Этаж: 5
  • Этажей: 9
  • Лифт: есть

Описание

На Оболонській набережній! Продам 2к квартиру загальною площею 51,4 м2, житлова 29 м2, кухня 7,7 м2. Квартира розташована на 5 поверсі 9 поверхового будинку 1980 року. Планування кімнат роздільне. Є газ. При відключені світла завжди є вода, опалення, інтернет. Квартира в жилому стані, є кондиціонер, пральна машина, холодильник, мікрохвильова піч, бойлер, мебльована. Велика лоджія на 2 кімнати засклена склопакетом. В кухні також склопакет. В кімнатах на полу ламінат. Охайний під?їзд, є домофон. Будинок знаходиться в дуже вдалій локації! Перша лінія набережної, з облаштованою пляжною зоною, бесідками для пікніка, поруч перехід на Оболонський острів. Поруч з будинком є дитячий садок, школа, тренажерний зал. До метро Мінська або Героїв Дніпра 20 хвилин пішки. Продаж без комісії, від власника. Документам на власність більше 3х років. Фото реальні. На цьому номері також є Viber, WhatsApp, Telegram..
Вид обєкта: Вторинний ринок;
Тип будинку: Чешка;
Рік введення в експлуатацію: 1 980;
Тип стін: Панельний;
Планування: Роздільна;
Cанвузол: Роздільний;
Опалення: Централізоване;
Ремонт: Косметичний ремонт;
Меблювання: Так;
Побутова техніка: Холодильник, Мікрохвильова піч, Духова шафа, Плита, Пральна машина;
Мультимедіа: Швидкісний інтернет;
Комфорт: Кондиціонер, Балкон, лоджія;
Комунікації: Газ;
Інфраструктура (до 500 метрів): Парк, зелена зона;
Ландшафт (до 1 км.): Річка;
Подробнее

Видео объекта

Подбор ипотеки

Платеж по кредиту