Продажа 4-комнатной квартири Григоренко Петра просп., 1

Заявка не отправлена!
Заявка успешно отправлена!
Ми свяжемся с Вами в кратчайшие сроки.
4 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 14 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 24 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 34 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 44 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 54 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 64 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 74 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 84 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 94 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 104 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 114 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 124 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 134 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 144 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 154 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 164 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 174 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 184 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 194 комн. квартира, 113/64/11 кв. м., 7/16 этаж фото 20

Стоимость 94 000 $

Цена за м2: 832 $

Київ
Дарницький
Позняки мкр.
Григоренко Петра просп., 1

  • 4 ком

  • 113 / 64 / 11 м2

  • 7 / 16

Характеристики

  • Тип жилья: Вторичная
  • Код объекта: 212904575
  • Количество комнат: 4
  • Тип планировки: раздельная
  • Студия: -
  • Общая площадь: 113
  • Жилая: 64
  • Кухня: 11
  • Этаж: 7
  • Этажей: 16
  • Лифт: есть

Описание

Продаж 4-кімнатної квартири по вул. Григоренка, 1 метро Позняки.
7 поверх 16-поверхового будинку — зручний і комфортний рівень для життя.
Простора та світла двостороння квартира з продуманим плануванням.
Ідеальний варіант для великої родини або під інвестицію.

* Параметри квартири
Загальна площа: 113,7 м²
Кімнати: 4 окремі (18 м², 18 м², 16,6 м², 11,8 м²)
Кухня: 11,8 м² (можна об’єднати з холом для створення великої кухні-студії)
Хол/гостьова: 13,4 м²
Санвузли: роздільні (ванна 4,5 м², вбиральня 1,2 м²)
Коридори: 5,7 м² та 5,1 м²
Лоджії: 2 просторі, по 6,9 м² кожна

* Стан та ремонт
У квартирі розпочато ремонт, виконані основні підготовчі роботи:
демонтовано стару плитку зі стін та підлоги;
зроблено стяжку підлоги (повністю в холі, на кухні, у санвузлах, частково в кімнаті);
на кухні на підлозі покладена нова плитка, розведено сантехніку та електрику;
у вбиральні ремонт майже завершено;
на лоджії з виходом із кухні встановлена електрична тепла підлога та плитка;
для ванної кімнати залишаються у подарунок новим власникам: плитка для стін і тепла підлога.
Виконано більшу частину чорнових робіт.
Це чудова можливість доробити ремонт, з можливістю перепланування, під власний смак без переплат за чужі рішення.

* Локація та інфраструктура
Будинок розташований у Дарницькому районі Києва, на вул. Григоренка, 1, біля метро Позняки.
Поруч із будинком:
супермаркети Сільпо, Ашан, Novus, Metro;
ТРЦ «Aladdin», «Піраміда», «New Way»;